Yazı Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 01:11
 
Birbirlerine Torpil Bile Fırlatmamış 2 Devlet !
ERDEM ÖZVEREN
 
 

Siyonist Yahudi-Evenjalist Hristyan ve
Gayr-ı Meşru Çocukları Şia

 

İsrail ve İran ; Neredeyse Yarım Asırdır
Birbirlerini En üst Perdeden Tehdit Edip Bırakın Savaşmayı Birbirlerine Torpil Bile Fırlatmamış 2 Devlet !..

 

İsrail'in Hedefi : Irak ve Suriye ile Beraber Türkiye'nin de Bir Bölümünü içine Alan Büyük israil Projesi (Arz-ı Mev'ud)
İran'ın Hedefi : Yemen'in Tamamını içine Alan
Şii Hilali Projesi Ortak Paydaları ise istedikleri Toprakların Birbirleri ile Çakışmıyor olmaları
Danışıklı Dövüş içerisinde Her 2 ülkede Şuan itibariyle istediklerini Fazlasıyla Alıyor Gibiler. Ama Her ikiside Yiyecekleri Tokadın Henüz Farkında Değiller !..

 

İstediklerini Alıyorlar Dedim Çünkü İsrail Zaten işgal Ettiği Stratejik öneme Sahip olan Suriye'ye Ait Golan Tepelerini ABD imzasıyla Aldı. Ve Karısı Konumunda olan ABD ile işid 'i Kurup Suriye'yi Tek Kurşun Atmadan istediği Kıvama Getirdi.
İsrail Bugün Suriye Girecek olsa Vaad Edilen Toprak Parçalarından Biri olan Suriye'yi Alması 1 Saatini Anca Alır. Çünkü ülkelerinde Kalan Suriyelilerin Başta İdlib ve Halep olmak üzere Tüm Şehirlerinde Açlık ve Yoksullukla Mücadele Etmekten İsrail 'e Mukavemet ve Mücadeleye Mecali olmadığı Herkesçe Malumdur.
Ne iran 'ın israil ile, Nede İsrail 'in iran 'la Bir Derdi Yok. Öyleyse 50 Yıldır Süren Bu Tiyatro'nun Bi 50 Yıl Daha Sürmesi için Başrol Oyuncularından Birini  Feda Etmek Gerekiyordu.

 

Oda Kasım Süleymani oldu.

 

Bu Hamle ile iran ülke içerisinde ki Kaos ve Protestoları Bitirmekle Beraber Kasım Süleymani 'yi Kahraman ilan Ederek Ülkenin Birlik ve Beraberliğini Sağladı. Trump ise Yaklaşan Seçim Süreci öncesi Şov Yapmış oldu. Böylelikle Kazan-Kazan Stratejisi ile Hem Boş Alanları Bombalayıp 80 ABD 'li öldürdük Diyen iran 'da ABD 'de , Kazanmış oldu.

 

ALLAH Rasulu (sav) Hadisleri ile Bizleri Çokça Müjdeliyor. Ve Biliyoruz ki Bu Filmin Sonunda ALLAH 'ın izni ile Biz Galip Geleceğiz.

 

Erbakan Hocanın Deyimi ile ;
İsrail 'e Öyle Bir Tokat Atacağız ki Hayatı Gözleri önünden Gazze Şeridi Gibi Geçecek !..

 

Ve Buna Ne Evanjelist Hristyanlar Nede Sahabe'ye Söven iran Engel Olabilecek.

 

Vallahi Zafer islam'ın olacak ! ! !

 
Etiketler: Birbirlerine, Torpil, Bile, Fırlatmamış, 2, Devlet, !,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı